Thunder

SC  DK*Snow Angels Thunderbird

DATUM KLUBB ORT DOMARE KLASS BEDÖMNING
11-05-07 DackeK Eksjö Charles Spijker – NL 12 Ex1
11-05-08 DackeK Eksjö Alexey Shchukin – NL 12 Ex1+BIV
11-07-02 Sviss Trelleborg Yan Roca-Folch – FR 12 Ex1
11-07-03 Sviss Trelleborg Eiwor Andersson – SE 12 Ex1
11-08-13 SKKK Helsingborg Penny Bydlinski – AU 11 Ex1
11-10-08 MsK Lund  Marek Chadaj – PL 11 Ex1+NOM
11-10-09 MsK Lund Irek Pruchniak – PL 11 Ex1
11-12-03 ÄdelK Göteborg Karina Bjuran – NO 9 CAC
11-12-04 ÄdelK  Göteborg Jörgen Frithiof – SE 9 CAC
12-03-10 Racekatten  Rødovre Lone Lund – Dk 9 CHAMPION
12-03-10 Darak  Rødovre  Jette Eva Madsen – Dk 7 CACIB
12-03-10 Katteklubben  Rødovre  Maria Westerlund - SE CACIB
12-04-14 Sydkatten Malmö  Åsa Hammarlund – SE 7 INT CHAMP
12-04-15 Sydkatten  Malmö  Hanna Jensen - SE CAGCIB 
12-04-21  Dacekatten  Gislaved  Ulrike Wahl - SE CAGCIB 
12-04-22  Dacekatten  Gislaved  Anne Köhn – Dk EX1 -CERT
12-05-19 Spinneriet Göteborg Åsa Hammarlund – SE 5 CAGCIB
12-06-02 Sviss Trelleborg Michael Edström -SE 5 CAGCIB
12-06-03 Sviss Trelleborg ​Stéphan Bernard -FR 5 CAGCIB
​12-08-05 Darak​ Dragör​ Waltraut Sattler – De​ 5​ CAGCIB​
​12-08-11 ​Skånes.k.k ​Helsingborg ​Jette-Eva Madsen-DK ​5 ​CAGCIB + BIV
​12-10-20 ​Katteklubben ​Årslev ​Louis Coste-Fr ​5 GrandINT CHAMP+BIV +NOM
​12-10-21 ​Katteklubben ​Årslev ​Maria Westerlund-SE ​3 ​CACS+ BIV
​12-12-08 ​Ädelkatten ​Göteborg Anette Sjödin​-SE 3​ CACS​
​12-12-09 ​Ädelkatten Göteborg​ ​Pia Nyman-FI ​3 ​CACS
​13-01-26 ​Katteklubben Köge Hanne Sofie Sneum-Dk​ ​3 ​CACS
​13-01-27 Katteklubben​ Köge ​Bette Lind-Dk 3​ ​CACS
​13-02-23 Min Kattklubb Kristianstad Anne-Gro Edström-SE 3​ CACS
​13-02-24 Min Kattklubb Kristianstad ​Jörgen Frithiof-SE 3 ​CACS+BIV
​13-05-04 Dackekatten Värnamo Yan Roca-Folch – FR 3​ CACS
​13-05-05 Dackekatten Värnamo Anne Köhn-DK 3​ EX1-cert
​13-05-26 Spinneriet Göteborg ​Hanna Jensen -SE 3 ​EX1-cert
​13-06-08 SVISS Trelleborg ​Marino Koot – NL 3 ​CACS+BIV
​13-06-09 SVISS Trelleborg Henry Hornell-PL​ 3 ​CACS+BIV
​13-06-29 Calmare Kalmar ​Mikael Edström-SE 3 Supreme CHAMPION
​13-06-30 Calmare Kalmar ​Mats Askett-SE ​1 HP+BIV
14-02-21 MinKattklubb Kristianstad Hanna Jensen-SE 1 HP+Bästa avelshane
14-02-22 MinKattklub Kristianstad Lene Glem-DK 1 HP+Bästa avelshane

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Bisus